LELO Lyla 2 – vibračné vajíčko – bezdrôtové (ružové)

LELO Lyla 2 – vibračné vajíčko – bezdrôtové (ružové)

0 out of 5

172.96 

Katalógové číslo: 7350022275904 Kategórie: , , Dostupnosť: do týždňa

Nie je na sklade

  • Popis

Popis

O 50 % silnejší motor!

Nevynechajte túto revolučnú novinku! Jedinečné vibračné vajíčko prémiovej kvality, luxusného vzhľadu, priamo od LELO!
Vynikajúco sa hodí ako vonkajší masážny prostriedok, aj na spôsobovanie vnútornej rozkoše. Vyrobené s použitím absolútne novej, špeciálnej technológie SenseMotion, v bezdrôtovom prevedení! Vďaka použitej technológii vibrácia reaguje na každý drobný pohyb zápästia, a tak sa so svojim partnerom môžete hrať do chuti. Táto erotická hračka prepíše pravidlá a prevezme vedenie v každej intímnej párovej hre! Pomocou diaľkového ovládača sa môžete so svojou láskou maznať hoci aj zo vzdialenosti 12 m a pomocou malého motora v ovládači pritom budete v dlani cítiť vibráciu, prechádzajúcu erogénnou zónou druhej strany.

Podstata technológie SenseMotion, teda ako sa vlastne zázračné vajíčko používa:
Po zapnutí funkcie 1 sa vibrácia stále stupňuje, tak ako otáčate ovládač zo zvislej polohy do vodorovnej. V prípade funkcie 2 sa vibrácia zosilňuje v závislosti od toho, ktorým smerom pohybujete dookola ovládačom vo vodorovnej polohe. Takže iba jednoducho vezmite aktivitu do svojich rúk! Tancujte tanec rozkoše! Každý jeden pohyb urobí bezpečne slastný dojem a zaručene otvorí bránu k výbušnému orgazmu! Absolútne diskrétne, s extra tichou vibráciou, 100 % vodotesné a samozrejme s nabíjateľným akumulátorom. Jasný dizajn, elegantný vzhľad, vyrobené z hodvábneho, mäkkého silikónu s bezpečnou šnúrkou na držanie. V krásnom, sofistikovanom púzdre, ako darček vzorka lubrikačného gélu LELO a odznak. Šesť extra vibračných rytmov.

Vlastnosti:
-jedinečná technológia SenseMotion
-luxusné prevedenie
– maximálne mäkký, ružový, silikónový vonkajší povrch
-diaľkový ovládač
– dosah 12 m
-trvanlivý lítium-ionový akumulátor
– po 2 hodinovom nabíjaní je schopný aj 4 hodinovej prevádzky, pohotovostná doba 90 dní
– hoci aj 2 hodinové nepretržité používanie
-extra tichý motor (max.50 dB)
– 100% vodovzdorné
-8 extra vibračných rytmov
-dve funkcie SenseMotion
– v diskrétnom púzdre
-zamatová taška ako darček
-odznak a lubrikačný gél ako darček
– plná záruka LELO 1 rok
– rozmery: 8 x 3,3 x 3,2 cm

Diaľkový ovládač funguje na 2 ks mikrobatérií (2 x AAA), tie si prosím objednajte zvlášť. K príslušenstvu patrí špeciálny kľúč, ktorý je potrebný na otvorenie krytu ovládača. Na tento LELO produkt poskytujeme záruku s výmenou tovaru 1 rok!