TENGA Deep Throat cool – hlboké hrdlo (mäkké)

TENGA Deep Throat cool – hlboké hrdlo (mäkké)

0 out of 5

7.98 

Katalógové číslo: 4560220552735 Kategórie: , Dostupnosť: do týždňa
  • Popis

Popis

Mimoriadne kvalitný masturbátor japonskej výroby, teraz s chladivou lubrikáciou ako extra prídavok!
Masturbátor z mäkkého silikónu s mimoriadne rozmanitým, precízne vypracovaným vnútorným povrchom – zodpovedá aj tým najvyšším požiadavkám na kvalitu, a v pestrosti stimulácie položil latku naozaj vysoko. Produkt je lubrikovaný (drematologicky testovaným lubrikačným gélom na báze vody), takže nemusíte robiť nič iné, iba sa oddať pôžitku. Popri štruktúrovanom vnútornom povrchu je jeho ďalšou prednosťou pružný vonkajší skelet, ktorý sa dá ľahko stlačiť. Takto sa dá regulovať tesnosť – ak chcete, aby bol tesnejší po celej dĺžke, stlačte cho celou dlaňou, ak iba v niektorých častiach, potom ho stlačte ukazovákom a palcom. Produkt je odporúčaný na jedno použite, ale s použitím kondómu a dbajúc o hygienu, môžete rozkoš prežiť aj viackrát.

Použitie je veľmi jednoduché: odstráňte z produktu farebnú zmršťovaciu fóliu (na strane má perforáciu), a snímte kryt stimulátora – ostatné je už iba na Vás…

Hĺbka cca. 18 cm, priemer otvoru cca. 1 cm – ale extra pružný. Diskrétne, farebné balenie (skelet z flexibilného PVC – stredne mäkký, silikónový vnútrajšok). TENGA produkt.